O nas

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, a nasz cel to pomoc w rozwoju i osiąganiu pełnego potencjału przez profesjonalistów z dziedziny medycyny weterynaryjnej. Dostarczamy wiedzę i wsparcie w drodze do wysokich standardów. Naszą ideą jest przekazywanie praktycznej wiedzy w sposób łatwy do zrozumienia i przyswojenia. Wiedzy, którą można od razu spożytkować i przełożyć na wymierne korzyści. Wierzymy w zintegrowany, zrównoważony wzrost poprzez zachowanie wysokich standardów. Wewnętrzna spójność, profesjonalizm i jasno wyznaczony cel są cechami, na które stawiamy w naszej firmie.

Dlaczego uważamy, że to co robimy jest dobre?

Kierujemy się przekonaniem, że dzisiejsza wiedza weterynaryjna, choć na ogół dostępna, nie zawsze jest praktyczna. Naszą ideą jest przekazywanie wiedzy w sposób łatwy do zrozumienia i przyswojenia. Wiedzy, którą można od razu spożytkować i przełożyć na wymierne korzyści. Nasz serwis przeznaczony jest dla lekarzy i studentów medycyny weterynaryjnej, by umożliwić im zdobycie wiedzy, która przyczyni się do jeszcze lepszego rozumienia zjawisk i mechanizmów zachodzących w świecie weterynarii. Podnoszenie jakości opieki medycznej dla pacjentów uważamy za zjawisko nadrzędne.

Skąd pomysł na Vet Study Centre?

Pomysł narodził się w głowie Pana Jakuba, który zdobył wiedzę na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Praktykując w lecznicach w Wielkiej Brytanii dostrzegł, że poziom wiedzy w krajach zachodnich oraz sposób wykładania materiału lekarzom i studentom medycyny weterynaryjnej jest praktyczny i dużo bardziej efektywny. Ideę dzielenia się fachową, praktyczną wiedzą medyczną postanowił przenieść do naszego kraju.

Jak pracujemy?

Podstawą naszego działania jest dialog z doświadczonymi lekarzami weterynarii, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą, a my przedstawiamy ją w atrakcyjny i zrozumiały sposób. Dbamy o dobrą komunikację – tak, aby tworzone przez nas filmy szkoleniowe w pełni odpowiadały potrzebom studentów i lekarzy weterynarii. Każdy projekt zaczynamy od sprawdzenia, z jakich dziedzin medycyny weterynaryjnej lekarze chcieliby się dokształcać. Szukamy specjalistów w tych dziedzinach, po czym ustalamy tematy.

Przy nagraniach filmów korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Specjalnie na nasze  potrzeby tworzone są animacje 3D, których twórcami są doświadczeni  i kreatywni twórcy.

Kim jesteśmy?

Stanowimy grupę młodych ludzi, zafascynowanych praktyczną wiedzą i kochających swoją pracę. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu potrafimy się wzajemnie uzupełniać i działać lepiej. Mentorem projektu jest Jakub Kornacki, który wyznacza kurs i cele naszego zespołu. Jest on kierownikiem projektu, dba o rozwój aplikacji i serwisów tematycznych. Reszta załogi to programiści, webmasterzy, developerzy dbający o tworzenie grafik i filmów we współpracy z lekarzami praktykami weterynarii.

Zgłoś sugestię/błąd